Wille Geotechnik

No image set

APS Antriebs- Prüf- und Steuertechnik GmbH (bendrovė valdanti bandymų ir kontrolės techniką) Vokietijoje yra viena žymiausių įmonių dėl gaminamų grunto ir uolienų mechaninių bandymų mašinų. Visą bandymų mašinų spektrą aprėpia vienas pavadinimas – WILLE GEOTECHNIK. Dėka savo gaminamų itin aukštos kokybės bandymų mašinų, įmonė pelnė visuotinį pripažinimą ne tik Vokietijoje, bet ir visame pasaulyje. Ypatingai populiari Wille Geotechnik produkcija tapo mokslinių tyrimų institutuose bei universitetuose. Vien tik Brazilijoje kompanija aprūpino daugiau nei 50 vyriausybinių mokslinių tyrimų institutų specializuota civilinės inžinerijos įranga.

Wille Geotechnik sėkmingą veiklą tęsia aprūpindama laboratorijas standartiniais prietaisais ir naujai suprojektuotomis mašinomis gruntų, asfalto ir kitokių medžiagų tyrimams.

APS Antriebs- Prüf- und Steuertechnik GmbH  prisitaikydama prie šiandieninio gyvenimo tempo bei pasaulinės rinkos tobulina savo produkciją nauja programine įranga, naujais inžineriniais sprendimais taip suteikdami savo mašinoms ypatingą tikslumą bei daugiafunckiškumą.